Проведення лабораторних вимірювань викидів
  • Газоаналізатори портативні ОКСІ-5М-5НД

Газоаналізатори серії ОКСІ 5М-5НД, що відносяться до газоаналітична приладів, призначені для еколого-теплотехнічних вимірювань об'ємної концентрації кисню (О2), СО, NО, NO2 і SO2 в димових газах і в повітрі, температури димових газів (Т) а також отримання розрахунковим шляхом концентрації діоксиду вуглецю (СО2), коефіцієнта надлишку повітря і к.к.д. з попередньою установкою СО2max для обраного виду палива, з буквеною і цифровою індикацією величини вимірюваних параметрів на рідкокристалічних індикаторах (РКІ), з можливістю запам'ятовування до 250 результатів вимірювань. Зв'язок з комп'ютером по RS 232, програмне забезпечення. Газоаналізатори представляють собою переносні автоматичні мікропроцесорні прилади безперервної дії і виготовляються для потреб народного господарства. Газоаналізатори необхідні для фахівців при технічному обслуговуванні, ремонті і налагодженні паливоспалювальним обладнання.

  • Вимірювач швидкості газових потоків ИС-1 та ИС-2

Прилад призначений для вимірювання середньої швидкості газових потоків в системах кондиціонування, припливно-витяжної вентиляції, а також в джерелах промислових викидів.

  • Мановакумметр МЦ-1Д 

Призначений для високоточного вимірювання: надлишкового тиску; вакуумметричного тиску (розрідження); диференціального тиску.